Logo Loading
0 آیتم - تومان
0
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست
درباره سعید اینتکس

در دنیای تجارت امروز، تولید نهایی یک محصول خوب، تازه آغاز ماجراست! اینکه این محصول چگونه به مشتری معرفی شود و نظر او را جلب نماید، و نیز اینکه از چه مسیری و با چه مکانیزم هایی به دست مصرف کننده برسد، خود داستانی است. ما این داستان را از نو نوشته ایم!

سعید اینتکس تنها یک “فروشگاه اینترنتی” نیست. بلکه دروازه جدیدی است به دنیای کسب و کار، سیستم های فروش همیشه تحت تاثیر روش ها و ایده های جدید بوده اند، اما کمتر به نیروی خارق العاده ای که در روابط اجتماعی میان انسانها وجود دارد، توجه شده است. آیا تا به حال به این موضوع دقت کرده اید که هیچ چیز نمی تواند به اندازه توصیه یک دوست قابل اعتماد بر سرنوشت تصمیم شما برای انتخاب یک محصول تاثیر بگذارد؟

خرید در سعید اینتکس یکی از بهترین تجربه های خرید شما خواهد بود. سعید اینتکس با سابقه ای 10 ساله در زمینه فروش و تعمیرات لوازم بادی در انتخاب بهترین برند ها درحوزه تفریحات آبی و تخت ها و مبل بادی طبی و اسباب بازی کالاهای مطمئنی را به شما پیشنهاد می کند که به لحاظ کیفیت، قیمت و ضمانت، اطمینان شما را جلب خواهند کرد. همچنین ما از شما در خواست داریم که با نظرات خود درباره محصولات موجود در سعید  اینتکس هموطنان عزیزتان را در خرید این محصولات راهنمایی کنید. در آینده نزدیک سعید اینتکس با تخفیفات متنوع و گوناگونی خریدی آسان، دلخواه و مطمئنی را برای شما مشتریان محترم فراهم خواهد کرد.

شایان ذکر است که سعید اینتکس دارای فروشگاه حقیقی میباشد که آدرس آن در قسمت تماس با ما میباشد و شما عزیزان میتوانید بصورت حضوری از نزدیک کالای خود را ببینید و خرید نمایید.

افتخار ما صداقت ما و انتخاب ما توسط شماست

Enter your keyword